Clash of Clans : Yeni Hile – 2018 Jeneratör Mod APK

ByInGameCheats

Clash of Clans : Yeni Hile – 2018 Jeneratör Mod APK

Tüm strateji oyuncularına hoş geldiniz! Demek istediğim, zaman kaybetmeyiz! Size bu yeni Clash of Clans hile göstereceğiz. Birçok COC oyuncusu ücretsiz kaynakların nasıl elde edileceğini biliyor. Eğer bilmiyorsan, seni bir patron gibi aldatmayı öğreteceğiz! Denemek istediğin gün, bu senin şanslı günün. Artık beklemeyin. Hadi ciddi şeyler hakkında konuşalım!

Geliştirme ekibimiz sayesinde, bu hack, değiştirilmiş apk olmadan (güvenlik için daha iyi) Clash of Clans’da hile yapmanıza izin verecektir. Hesabınıza sınırsız miktarda Mücevher ve Altın üretebileceksiniz. Kısacası, en güçlü lastiği inşa edebilecek ve oynadığınız tüm maçları kazanabileceksiniz.

Taşlar ve Altın pahalıdır. Bu yüzden çoğu insan favori oyunlarında korsanlığı veya hile kullanmayı kullanmak istemektedir. Amacımız, dünyadaki herkesin kaynakları ödemeden oyun kullanımına izin vermektir. İlerlemek için biraz beklemek zorunda değilsin. Kendiniz için binlerce Taş ve Altın almak üzeresiniz. Bu bir rüya değil! Bu kadar kaynakla ne yapmak istiyorsun? Devam et ve bize yeteneklerini göster, artık konuşmacı yok!

Bu harika hile test etmeye hazır mısın? Hadi gidelim!

Takı ve Altın almak için hile nasıl?

Kolay! Bunu yapmak için, bu makalenin yukarısındaki turuncu düğmeye tıklayarak web jeneratörüne gitmeye başlayın.

  1. Jeneratöre gidin ve hesabınızı Clash of Clans sunucularına bağlamak için istenen bilgileri girin. Bunu arkadaşınızın hesabıyla da yapabilirsiniz!
  2. Kullandığınız cihazı seçiniz.
  3. Ardından, kişisel COC hesabınızda ne kadar Gold ve Mücevher açacağınızı seçin.
  4. Jeneratörü çalıştırın ve her şey bittiğinde birkaç dakika bekleyin. Bu iki dakikadan fazla sürmemelidir.
  5. Hepsi bittiğinde, Clash of Clans geri dönebilirsiniz. O zaman kendi gözlerinin önünde yükselen Taşlar ve Altın’ı görmekten keyif alacaksınız! Bu sihirden bile daha iyi!

Bir geri bildirim bırakın ve bu hileyi istediğiniz kadar kullanabileceğinizi unutmayın! Bu güçlü hack’i en iyi arkadaşlarınla paylaşmaktan çekinme!

Clash of Clans hakkında daha fazla bilgi edinin

About the author

InGameCheats administrator

Leave a Reply

%d bloggers like this: